"Cyfrowa RP - Twoja wizja cyfryzacji Polski”, czyli przemyślenia młodego pokolenia nt. informatyzacji i koniecznych działań zmierzających do innowacyjnego i nowoczesnego państwa. Nasz projekt to niepowtarzalna szansa na dołożenie swojej cegiełki do budowania nowego oblicza Polski opartego na otwartości, skuteczności, konkurencyjności i prostocie nowych technologii.

Polega on na przygotowaniu swojej wizji odpowiedzialnego rozwoju e-państwa i cyfryzacji większości jego obszarów, w postaci prezentacji, filmu lub innej formy np. opowiadanie, esej, wiersz, rysunek, grafika, rzeźba.

Dla najmłodszego pokolenia Internet to oczywistość, telefon, tablet, smartfon to konieczność a papier to przeszłość. Nie zawsze jednak tak było,  a wygoda jaką dają nam zachodzące na naszych oczach procesy cyfryzacji przez dziesiątki lat jawiły się jak fantastyczne marzenie. Z tej perspektywy to właśnie  młodzi powinni wziąć na siebie ciężar wykreowania sposobu, który pozwoliłoby naszemu państwo na mądry i skuteczny rozwój w graniach gnającej ewolucji IT . Czekamy na wasze śmiałe i najbardziej szalone propozycje, żadne nie zostaną zignorowane.

  • NADSYŁANIE PRAC - do 05.05.2017 r. na adres konkursit@irks.pl (nie wymagamy dodatkowej rejestracji przez formularz)
  • OGŁOSZENIE WYNIKÓW NA STRONIE INTERNETOWEJ ORAZ PRZEKAZANIE INFORMACJI LAUREATOM DROGĄ MAILOWĄ - 8.05.2017 r.
  • WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM, WARSZAWA - 20.06.2017 r.
  • KAŻDY Z UCZESTNIKÓW OTRZYMA DYPLOM UCZESTNICTWA

Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas: konkursit@irks.pl

Regulamin Konkursu dostępny jest TUTAJ

Wyniki Konkursu dostępne są TUTAJ